Şen “Güçlü Türkiye hayaline emin adımlarla risk alarak koşacağız”

Ak Parti de tüm teşkilatlarda kongre sürecinin başlamasıyla bir çok il ve ilçe teşkilatlarında değişime gidilirken, Ak Parti Genel Merkezi ile yapılanan istişareler neticesinde Ak Parti Düziçi Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına Abdullah Şen tekrardan atandı.

Başkan Şen, 6. Olağan kongre sürecinin  başlamasıyla AK Parti Genel Merkezimiz ile yapılan istişareler neticesinde Düziçi Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına tekrardan atandığını ifade etti.

Ak Parti Düziçi Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına Abdullah Şen  “İlk göreve gelişimizde bir söz vermiştik, Allah nasip ettiği sürece sıkmadık el,  çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayıp, Anadolu kıtası büyüklüğündeki dava taşımızı gediğine koymanın mücadelesini vererek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine, büyük ve güçlü Türkiye hayaline emin adımlarla risk alarak koşacağız dedik. Bugün yeni bir döneme Bismillah çekerek başlayıp, sadece seçim zamanı olmaksızın tüm hemşehrilerimizin yanında olacağız ve derdiyle dertleneceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan beyin  “ Makamlarımızın hizmet makamı olduğunu unuttuğumuz gün siyasette işimiz kalmamıştır “  dediği gibi makamlarımızın, görevlerimizin ne kadar kutsal bir görev olduğu bilinciyle bu davaya inanmış ak neferler , Hz. Ömer’ler ve Hz. Hamza’lar ile İlçemize ,İlimize , Ülkemize ve teşkilatımıza hayırlı hizmetler ve görevler yapmaya çalışacağız inşallah.

Böylesi kutsal bir görevi tekrardan şahsıma laik gören başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Sn. Ahmet Büyükgümüş olmak üzere, İl Başkanımız Sn. Hamza TOR beye, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ömer Faruk BOzkan beye, Osmaniye Milletvekillerimiz Sn. Mücahit DURMUŞOĞLU ve Sn. İsmail KAYA beye, Ana Kademe İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Çillem beye ve İlçe Teşkilatımıza şükranlarımı sunuyor, şahsıma tevdi edilen bu kutsal görevi, gençliğimize ve partimize laik bir şekilde yürütmeyi Rabbimden niyaz ediyorum. Rabbim bizleri mahçup eylemesin inşallah” şeklinde konuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.