Osmaniye Oto Center’ın Tanıtımı Yapıldı…

Osmaniye kent merkezine çok amaçlı hizmet birimlerinin bulunabileceği modern şekilde dizayn edilecek olan Oto galericiler sitesi yapılacak.

Osmaniye kent merkezine çok amaçlı hizmet birimlerinin bulunabileceği modern şekilde dizayn edilecek olan Oto galericiler sitesi yapılacak.

Osmaniye Oto Center ismi ile yapılacak olan oto galericiler sitesinin bir yıllık süre içerisinde tamamlanarak hizmete gireceği belirtildi.

Kentin gelişmesi, modern çağa uyumlu ve düzenli bir oto galericiler sitesine kavuşmanı için gerekli bir hizmeti gerçekleştireceklerini belirten, Proje koordinatörü Muzaffer Satan, Osmaniye ticaretine de önemli katkı sağlayacağını söyledi.

Osmaniye Oto Center galericiler sitesi projesi ile ilgili bilgilendirme yapan Muzaffer Satan, “Şehrin batı yakasında; Toptancı Hali, Sanayi Sitesi ve Mevcut Galericiler Sitesi’nin tam ortasında yeni nesil bir Oto Galericiler Sitesi’ni Osmaniye’ye kazandıracağız. Yatırımcılar için prestij ve konforun adresi olmakla beraber aynı zamanda ayrıcalıklı bir Ticaret Merkezi olacak” dedi.

Oto alım-satım işyerlerinden oluşan sitenin 52 bin metre kare arazi üzerine yapılacağı belirtilirken, site içerisinde; Noter, Sigorta Acentası, Oto Expertiz, Market, Restaurant, Mescit, Araç Şarj İstasyonları, Özel Güvenlik Personeli, İç ve Dış Alanda Kamera Sistemi, Çevre Aydınlatma Sistemi, Açık ve Kapalı Araç Showroom Alanları gibi hizmetlerde verilecek.

Projenin 40 bin metre kare inşaat alanına sahip olduğu, yaklaşık 100 işyeri bulunduğu ve yaklaşık 60.000.000 Tl’lik bir bedelle bir yıl içerisinde tamamlanmasının planlandığı kaydedildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.