Osmaniye Valisi Yılmaz, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Yılmaz, yılbaşı akşamında halkın acil durumlarda ilk yardımına koşan 112 Komuta Kontrol Merkezini ve Merkez 6 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görevleri başında olan personeli ziyaret ederek, yeni yılını kutladı.

 

Ziyarette İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Yasin Güngör de hazır bulundu.

Görevli personelle bir süre sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, yılbaşı gecesinde görevleri başında olan tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Sözlerinin sonunda bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutlayarak 2021 yılının sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl olmasını dileyen Vali Yılmaz, “Koronavirüs salgınından kurtulduğumuz, salgının tamamen bittiği bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Ülkemiz için tüm dünya için sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum.” dedi.

 

Vali Yılmaz, Sağlık Bakanlığımız Tarafından İlimize Tahsis Edilen 6 Ambulans ve 1 Yenidoğan Ambulansında İncelemelerde bulundu

 

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyareti sırasında, Sağlık Bakanlığımız tarafından Osmaniye’ye tahsis edilen 6 yeni ambulans ve 1 Yenidoğan Ambulansında incelemelerde bulundu.

Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, yeni hizmete sunulan ambulanslarla birlikte acil sağlık hizmetlerimizin daha da güçlendiğini ifade ederek, “Sağlık Bakanlığımız tarafından ilimize tahsis edilen ambulansların ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Osmaniye Valiliği

Osmaniye Valiliği.

Leave A Reply

Your email address will not be published.