Osmaniye CGC Başkanı Cihangir’den Erol ve Şahin’e hayırlı olsun ziyareti

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (CGC) Ali Cihangir, Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Orhan Erol ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Şahin’i ziyaret etti.
CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cihangir, ziyaretinde Erol ve Şahin’e çalışmalarında başarılar diledi.
Koronavirüs (Kovid-19) salgınının birinci yılının geride kaldığını, bu süreçte sağlık çalışanlarının özverili ve fedakar çalışmalarıyla gurur kaynağı olduğunu ifade eden Cihangir, şunları kaydetti: “Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Orhan Erol ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedim. Kendilerine başarı diliyorum. Bilindiği gibi salgın maalesef her kesimi olumsuz etkiledi. Çok sayıda insanımız hayatını kaybetti. Bu süreçte sağlık camiası da büyük kayıplar verdi. Bütün olumsuzluklara ve can kayıplarına rağmen sağlık çalışanlarımız ailelerinden, sevdiklerinden uzak kalarak insanımızın sağlığı için mücadele vermektedirler. Şu bir gerçek ki salgını kontrol altında tutabilmemiz için bilim kurulu ve sağlık bakanlığının almış olduğu kararlara uymak durumundayız. Bu anlamda maske, mesafe ve hijyen kuralları hayati öneme sahip olduğunu yaşayarak tecrübe ettik. Osmaniye’de sağlık il müdürlüğü koordinesinde başarılı bir süreç yürütülmektedir. Bunun
devamını diliyorum.”
Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Orhan Erol ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Şahin de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Cihangir’e teşekkür ettiler.

CGC Basın

Leave A Reply

Your email address will not be published.