Osmaniye’de Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın talimatı ile hazırlanan Başarı Belgeleri düzenlenen bir törenle sağlık çalışanlarına takdim edildi.

Osmaniye’de Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın talimatı ile hazırlanan Başarı Belgeleri düzenlenen bir törenle sağlık çalışanlarına takdim edildi.
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Tüm Dünyayı etkisi altına alan ve yaklaşık bir yıldır sürmekte olan pandemi süreci boyunca, hiç bir fedakarlıktan kaçmadan can siperane çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacı ile Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Başarı belgeleri hazırlattı.
Sağlık çalışanlarının Başarı belgeleri, İl Sağlık müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Orhan Erol ile Hastane yöneticileri tarafından, Hastanenin toplantı salonunda tören düzenlendi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, sağlık çalışanlarına başarı belgesi dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, “Kahraman sağlık çalışanlarımıza sayın Valimiz adına teşekkür ediyorum. Tüm sağlık çalışanlarımızın hakettiği belgeleri prosedür gereği bugün kısmi olarak vereceğiz. Ancak kısa süreli aralıklarla tüm personelimize takdim edeceğiz.
Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sağlık ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından ilk etapta belli sayıda başarı belgeleri takdim edildi.

İl Sağlık Müdürlüğü

Leave A Reply

Your email address will not be published.