Osmaniye CGC Başkanı Cihangir’den Akyol’a ziyaret

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (CGC) Ali Cihangir, Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Nazmiye Akyol’u ziyaret etti.

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cihangir, ziyaretinde Akyol’a çalışmalarında başarı diledi.

Koronavirüs (Kovid-19) salgınının birinci yılının geride kaldığını, bu süreçte sağlık çalışanlarının özverili ve fedakar çalışmalarıyla gurur kaynağı olduğunu ifade eden Cihangir, şunları kaydetti:
“Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Nazmiye Akyol’a nezaket ziyaretinde bulunmak istedim. Kendilerine başarı diliyorum. Bilindiği gibi salgın maalesef her kesimi olumsuz etkiledi. Çok sayıda insanımız hayatını kaybetti. Bu süreçte sağlık camiası da büyük kayıplar verdi. Bütün olumsuzluklara ve can kayıplarına rağmen sağlık çalışanlarımız ailelerinden, sevdiklerinden uzak kalarak insanımızın sağlığı için mücadele vermektedirler. Şu bir gerçek ki salgını kontrol altında tutabilmemiz için bilim kurulu ve sağlık bakanlığının almış olduğu kararlara uymak durumundayız. Bu anlamda maske, mesafe ve hijyen kuralları hayati öneme sahip olduğunu yaşayarak tecrübe ettik. Osmaniye’de sağlık il müdürlüğü koordinesinde başarılı bir süreç yürütülmektedir. Bunun devamını diliyorum.”

Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Nazmiye Akyol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cihangir’e teşekkür etti.

CGC Basın

Leave A Reply

Your email address will not be published.