Osmaniyenin Kadirli İlçe Jandarma Komutanlığı yeni hizmet binası yapım çalışmaları başladı.

Kadirli İlçe Jandarma Komutanlığı yeni hizmet binası yapım çalışmaları başladı.
Adana Yolu Devlet Su İşleri yanındaki arazide İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binasının yapım çalışmalarını Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, beraberinde Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı, İlçe Tarım Müdürü Fatin Rüştü Özeser, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa As, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Semercioğlu, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Gürlek ve Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç ile birlikte yerinde inceledi.
İlçe Jandarma Komutanlığı Hizmet Binasının temelinin atıldığını söyleyen Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, yaptığı açıklamada işin süresinin 8 ay olduğunu ancak yüklenici firmanın 4 ay gibi kısa bir sürede anahtar teslimini yapacağını söyledi.
Çalışmalar hakkında firma yetkililerinden bilgi alan Durmuşoğlu “Kadirli İlçe Jandarma Komutanlığımız Hizmet binası eskidi. Arazisi bulunan ve projesi çizildikten sonra ihalesi yapılan Hizmet Binasının yapım çalışmaları başladı. 2450 m2 alan üzerinde yapılacak bir bina olacak. 6 milyon 96 bin TL’ye ihale edildi.  İşin süresi 8 ay ancak firma yetkilileri bu işi 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde bitireceğini ifade etti. Burası sadece hizmet binası değil, Askerlerimizin Sosyal faaliyetlerini yapacağı ve otopark gibi alanlarında olacağı güzel bir hizmet binası olacak. Kadirlimize, jandarmamıza hayırlı olsun” dedi.
Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.