Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde belediye ekipleri koronavirüs salgınına karşı ilçede dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor

Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde belediye ekipleri koronavirüs salgınına karşı ilçede dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor.
Belediye Başkanı Alper Öner, Düziçi Belediyesi olarak koronavirüsüne karşı önlem amacı ile toplu kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini söyledi.
İlçede Koronavirüs önlemleri kapsamında belediye ekipleri ilçe merkezinde dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner “Hemşehrilerimiz müsterih olsun, Düziçi Belediyesi olarak ilçemizin temiz ve sağlıklı olması için çalışmalarımızı daha öncede aralıksız sürdürüyorduk şimdi ise temizliğin yanı sıra dezenfekte işlemlerimize de zaman kaybetmeden başladık. Ekiplerimiz dezenfekte çalışmalarına Kültür Merkezlerinde, kamu kurumları ve minibüs durakları gibi alanlarda başladı. Bu çalışmalarımız rutin olarak devam edecek” dedi.
KAMU KURUM VE KURULUŞLARI DEZENFEKTE EDİLDİ
Düziçi Belediyesi dezenfekte kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı, Orman İşletme Şefliği, Sosyal Hizmetler İlçe Binası, otogar, yolcu araçları, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Kültür Merkezi, Emniyet Müdürlüğü, Polis Lojmanı, Eczaneler, Sağlık Ocakları, Acil Hizmetler İstasyonları dezenfekte edilen mekanlar arasında yer aldı.

Resul Özdil

Leave A Reply

Your email address will not be published.