Osmaniye Düziçi’nde emniyet denetimleri arttı

Düziçi Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile mücadele kapsamında son alınan tedbirler ve kararlar nedeniyle Refik cesur bulvarı başta olmak üzere kentin önemli noktalarında denetimlerini sıklaştırdı.
Gece gündüz demeden 24 saat halkın huzur ve güveni için sahada olan Emniyet teşkilatı bu defa halkın sağlığı için canı pahasına görevini sürdürürken sahaya halkın sağlığı içinde çıktılar.
Düziçi ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri alınan son tedbir ve kararlar nedeniyle vatandaşların kimlik sorgulamalarını yaparken maske takıp takmadıklarını, banka ve yol üzerinde bulunan parklarda oturan vatandaşların sosyal mesafeye uyup uymadıkları, sokağa çıkma yasağını ihlal edip etmediği kontrol edildi.
Sivil memurlar, özellikle halkın yoğun olarak bulunduğu caddelerde ve parklarda kurallara uymayan vatandaşların arasına girerek, denetimlere devam ediyor.
Düziçi’nde her türlü olayda ön saflarda olan İlçe emniyet müdürlüğü ekipleri yapılan tüm bu uygulamaların aralıksız olarak asayiş olayları ile birlikte devam edeceğini, yapılan tüm uygulama ve denetimlerin halkın huzur, güven ve sağlığı için olduğu ifade ettiler.

İlçe Emniyet Müdürlüğü

Leave A Reply

Your email address will not be published.