İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç “İYİ Parti Osmaniye ailesi her geçen gün büyümeye devam ediyor” dedi.

Partisine yeni katılan üyelerin rozetini takan İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç “İYİ Parti Osmaniye ailesi her geçen gün büyümeye devam ediyor” dedi.
Gittiğimiz her yerde İYİ Partiyi ve politikalarımızı anlattıklarını ifaden İl Başkanı Kılıç “İnsanlar bize ve partimize güven duyuyor. Bundan çok büyük memnuniyet duymaktayız. Halkımız geleceğin teminatı ve umudu olarak partimizi görüyor” dedi.
İyi  Partiye katılımlar her geçen gün devam ettiği ifade eden  Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç  partilerine gösterilen teveccühten memnun olduğunu dile getirerek “Cesurlar hareketine katılan, meşakkatli yolda bıkmadan yorulmadan  yürüyecek olan yeni katılan dava arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz” dedi.
“OSMANİYE’YE İYİ GELECEK, TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK”
“Ötekileştirme, hakir görme, ayrım yapma olmaz-olamaz.! Kendini kötü hisseden herkesi Partimize davet ediyoruz” diyen İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç  İYİ Parti Osmaniye İl Başkanlığı, yaptığı siyasi çalışmaların meyvesini almaya devam ettiğini ifade etti.
İYİ Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç “Her güne yeni üyeler. Osmaniye İYİ’ler çığ gibi bü-yü-yor! Burası İYİ’lerin yuvası… Ötekileştirme, hakir görme, ayrım yapma olmaz-olamaz.! Kendini kötü hisseden herkesi Partimize davet ediyoruz. Bu vesile ile cesurlar hareketine katılan, meşakkatli yolda bıkmadan yorulmadan bizimle yürüyecek olan yeni katılan dava arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.  Cesurlar hareketine katılan, meşakkatli yolda bıkmadan yorulmadan yürüyecek olan yeni katılan dava arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.

İyi Parti Osmaniye il Başkanlığı

Leave A Reply

Your email address will not be published.