CGC Başkanı Ali Cihangir, helikopter kazasında şehit düşen 11 askerimiz için taziye mesajı yayımladı.

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Başkanı Ali Cihangir, helikopter kazasında şehit düşen 11 askerimiz için taziye mesajı yayımladı.

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, Türkiye’de Kara Kuvvetleri Komutanlığına ait askeri helikopterin düşmesi sonucunda 11 askerin şehit olmasının yürekleri dağlandığını belirtti.

Büyük bir üzüntü ve derin bir acı yaşandığını ifade eden Cihangir, ” Bugün Bingöl’de yaşanan helikopter kazasında Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu 11 kahraman gencimizin şehit düştüğünü millet olarak derin bir üzüntü ile öğrendik.  Ülkemizin güvenlik ve bekası için görev yaparken hayatlarını kaybeden şehitlerimiz için Allah’tan rahmet, aileleri ile milletimize de başsağlığı dilerim. Yaralılarımızın en kısa sürede şifa bulmasını dilerken güvenlik ve esenliğimiz için hayatları pahasına görev yapan tüm silahlı kuvvetleri mensuplarına da şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

CGC Basın

Leave A Reply

Your email address will not be published.