AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i Ankara’da ki çalışma ofisinde ziyaret etti.

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu, Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk ve İl Genel Meclis Üyemiz Mustafa Acar, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i Ankara’da ki çalışma ofisinde ziyaret etti.
Belediyelerin ihtiyaçları ve yeni yapılacak projelerle ilgili görüş alış verişinde bulunulan toplantıda destek talebinde bulunuldu. Milletvekili Durmuşoğlu ziyaretin ardından yaptığı açıklamada; “Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’i, Böcekli ve Hasanbeyli Belediye Başkanlarımız ve teşkilatımız ile birlikte ziyaret ettik. Belediyelerimizin ihtiyaçları konusunda taleplerimizi iletttik; desteklerini istedik. Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.
Merve Nur Çetinkaya

Leave A Reply

Your email address will not be published.