Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYU-DER)den Rektöre Ziyaret

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYU-DER) Osmaniye İl Temsilcisi Fatma Alaca, Merkez İlçe Temsilcisi Gülşen Korucu,  Osmaniye Korkutata Üniversitesi (OKÜ)  Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u makamında ziyaret etti.
Ziyarette Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYU-DER) Osmaniye İl Temsilcisi Fatma Alaca, Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği’nin Ulusal ve uluslararası ‘Eğitim’ etkinlikleri düzenleyerek eğitimcileri nitelikli meslek odası yapılandırmasına kavuşturan saygın bir sivil toplum kuruluşu olduğundan bahsederek OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a hayırlı olsun dileğini iletti.
Üniversite olarak,  çevrim içi öğretim ve öğrenim modelini başarılı bir şekilde  gerçekleştirdiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, eğitimde ve bilimde OKÜ’nün, her geçen gün adından daha çok söz ettiren bir Üniversite olacağını söyledi.
OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, ziyaretin sonunda Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYU-DER) Osmaniye İl Temsilcisi Fatma Alaca, Merkez İlçe Temsilcisi Gülşen Korucu’ya nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.  OKÜ

Leave A Reply

Your email address will not be published.