Osmaniye AK Parti heyeti, Akdeniz Ofset’iziyaret etti

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy, Akdeniz Ofset ve Matbaacılık Dijital baskı tesislerini ziyaret etti.
Akdeniz Ofset’in Osmaniye’de önde gelen bir marka olduğunu belirten Milletvekili Durmuşoğlu, Tesis Müdürü Tuğba Cihangir’e çalışmalarında başarılar diledi.
Osmaniye’de uzun yıllardır hizmet veren Akdeniz Ofset ve Matbaacılığın İstiklal Mahallesinde bulunan tesislerine AK Parti heyeti ziyaret yaptı.
Tesis Müdürü Tuğba Cihangir tarafından karşılanan heyette AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Akdeniz Ofset’in kendi sektöründe Osmaniye’de önde gelen değerli bir marka olduğunu dile getirerek, “İşlerinizin hayırlı olmasını diler, bol bereketli kazanç dilerim” dedi.
Akdeniz Medya Grubunun, Osmaniye’nin en köklü basın kuruluşu olduğunu belirten Cihangir, matbaa ve basınla ilgili yapılan çalışmalar hakkında Durmuşoğlu ve beraberindekilere bilgi verdi.
Yeni seçilen AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy’a görevinde başarılar dileyen Tesis Müdürü Tuğba Cihangir, hayırlı olsun dileklerini iletti. Cihangir, yapılan nazik ziyaretten dolayı AK Parti heyetine teşekkür etti.

Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.