Rektör Uzun, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaret etti

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversite bünyesinde faaliyet gösteren Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde devir teslim törenine katıldı ve Enerji Eğitim-Etüt Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne ziyarette bulundu.
Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ziyaretinde OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, OKÜSEM önceki dönem Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Fatih Çağatay Baz’a katkıları için teşekkür ederek plaket, OKÜSEM yeni Müdürü Doç. Dr. Yusuf Alper Kaplan’a ise görevinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti.
Ziyarette OKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Yusuf Alper Kaplan, değerli çalışmaları ve katkıları için Dr. Öğretim Üyesi Fatih Çağatay Baz’a teşekkür ederek, çiçek takdim etti.
OKÜSEM ziyaretinde OKÜSEM Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Fuat Bozok ve Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Fırat Karabulut hazır bulundu.
Devir teslim töreni sonrasında Rektör Uzun, Enerji Eğitim-Etüt Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne (ENERMER) ziyarette bulundu.
Ziyarette ENERMER tarafından planlanan projeler ve faaliyetler hakkında bilgiler veren Enerji Eğitim-Etüt Uygulama ve Araştırma Merkezi (ENERMER) Müdürü Doç. Dr. Ertaç Hürdoğan, OKÜ Merkez Karacaoğlan Yerleşkesi ve İlçe Yerleşkelerinde enerjinin verimli kullanılması adına yapılabilecek çalışmalar hakkında da Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a bilgiler verdi.

Daha sonra ENERMER Müdürü Doç. Dr. Ertaç Hürdoğan, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a çiçek takdim etti.
OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un ENERMER ziyaretinde ENERMER Müdür Yardımcıları Prof. Dr. Önder Kaşka ve Dr. Öğretim Üyesi Kemal Balıkçı ile ENERMER Öğretim Görevlisi Enes Kavun hazır bulundu.
Rektör Uzun, daha sonra Üniversitemiz Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi devir teslim törenine katıldı.
Törende Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun,  Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne yaptığı katkılardan dolayı Dr. Öğretim Üyesi Abdurrahman Akman’a teşekkür ederek, plaket takdim ederken görevi devralan Doç. Dr. Adnan Bozdoğan’a görevinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti.
Dr. Öğretim Üyesi Abdurrahman Akman, devir teslim töreninde Doç. Dr. Adnan Bozdoğan’a görevinde başarılar dileyerek birlikte görev aldığı Dr. Öğretim Üyesi Serap Taşkaya ve Dr. Öğretim Üyesi Aybüke Leba’ya da katkılarından dolayı teşekkür etti.
OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde devir teslim töreni ve Enerji Eğitim-Etüt Uygulama ve Araştırma Merkezi ziyaretinde Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp eşlik etti.

OKÜ

Leave A Reply

Your email address will not be published.