Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle, 93 yaşında bir vatandaşı evinde ziyaret etti.

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle, 93 yaşında bir vatandaşı evinde ziyaret etti.
Osmaniye’de Talip Usta olarak bilinen Talip İşçi, yapılan ziyaretten memnun olduğunu belirterek “sizi gördüm çok mutlu oldum” dedi.
Yaşlılara saygı haftası nedeniyle 93 yaşındaki vatandaş Talip İşçi’ye yapılan ziyarette Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz’ın yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.
Vali Yılmaz, ziyaret esnasında Talip Usta ile bir süre sohbet etti. Sohbet sırasında yaşam öyküsünü anlatarak, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu dile getiren Talip Usta, 80 yıl çalıştığını söyledi. Talip Usta, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ederek, “Sizi gördüm çok mutlu oldum.” Dedi.
Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Talip Amca’ya sağlıklı bir ömür dileyerek; “İlimizin yaşayan çınarı Talip Amcamızı bugün ziyaret ediyoruz. Kendisi ile tanışmaktan büyük mutluluk duydum. Büyüklerimiz bizim için kıymetliler. Talip Amcamıza saygılarımı sunuyor; sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum.” diye konuştu.
Ziyaret sonunda, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Talip Usta’ya üzerinde “İnsan işini içindeki aşkla, coşkuyla yapmalı.” diyen eli öpülesi çınarımız Osmaniye ilimize verdiğiniz emekler dolayısıyla teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.” yazılı plaketi takdim etti.

Osmaniye Valiliği

Leave A Reply

Your email address will not be published.