Osmaniye Merkez Alibeyli Mahalle Muhtarlığına adaylığını açıklayan Hatice Bahar, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Osmaniye Merkez Alibeyli Mahalle Muhtarlığına adaylığını açıklayan Hatice Bahar, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
Akdeniz, Aydın Osmaniye ve Takip Gazetelerine ziyaret gerçekleştiren Alibeyli Mahalle Muhtar Adayı Hatice Bahar, Tuğba Cihangir tarafından karşılandı.
Ziyaret sırasında Hatice Bahar, Alibeyli Mahalle Muhtarı Hülya Önal’ın sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmesi nedeniyle seçim yapılmasının pandemi nedeniyle geciktiğini dile getirdi.
Haziran ayının ilk haftasında yapılacak olan olası bir seçim için hazırlıklara başladığını anımsatan Hatice Bahar; “Alibeyli Mahallesi’ne kadın eli değecek” sloganı ile bu göreve gelen ve başarı ile yürüten arkadaşı Hülya Önal’ın hizmetlerini bıraktığı yerden devam ettirmek amacı ile; “Alibeyli Mahallesine Bahar geliyor” sloganı ile talip olduğunu söyledi.
Kentte kadınların belli görevlerde hizmet etmesinin, sosyal hayatı olumlu yönde etkilediğini de vurgulayan Hatice Bahar, gazeteleri ziyaretleri sırasında kadın gazetecileri görmekten ve onların iş hayatına katılmalarından memnuniyetini dile getirdi.
Mahallesinin sorunlarını yakından takip ettiğini ve yaşadığı cadde ve sokaklardaki esnafın da sıkıntılarını bildiğini belirten Alibeyli Mahallesi Muhtar Adayı Hatice Bahar, “8 saat değil, 24 saat mahallemize hizmet etmek isteyerek yüreğimi ortaya koyarak adaylığımı ortaya koyuyorum. İddialı değilim ama sorunların takipçisi olma noktasında; Mahallemizin sorunlarını takip edebilmek için yeterli zamanım olduğu gibi, sorunların çözümü için ilgili kurum ve kuruluşla da diyaloglarımın sağlıklı olduğuna inanıyorum. Daha temiz ve yaşanabilir Mahallemiz için seçmenlerimin tercihlerini bekliyor, şimdiden teşekkür ediyorum”dedi.
Alibeyli Mahalle Muhtar adayı Hatice Bahar’ın ziyaretinden memnun olduğunu belirten Tuğba Cihangir ise, başarı dileklerinde bulundu.
Alibeyli Muhtar Adayı Hatice Bahar ziyaret sırasında el broşürü ile birlikte kalem hediye ederek; “Basınımız; halkımızın gözü, kulağı, sesi ve dilidir. Kaleminiz keskin ve sağlıklı olsun!”diye konuştu.

Merve Nur Çetinkaya

Leave A Reply

Your email address will not be published.