İyi Parti Osmaniye teşkilatı, 27. Dönem Osmaniye 1. Sıra Milletvekili adayı Opr. Dr. Mehmet Temel’i çalıştığı hastanede ziyaret etti

İyi Parti Osmaniye teşkilatı, 27. Dönem Osmaniye 1. Sıra Milletvekili adayı Opr. Dr. Mehmet Temel’i çalıştığı hastanede ziyaret etti. Ziyarette, ülke ve Osmaniye gündemine dair görüş alışverişi yapıldı.
İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç, İl Başkan Yardımcıları Ahmet Atmaca ve Büşra Sayoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tülücü, Kadın Kolları Başkanı Nuran Soykan Gazioğlu ve Belediye Meclis üyesi Mehmet Ülger, 27. dönem İyi Parti Osmaniye Milletvekili adayı ve Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Mehmet Temel’i çalıştığı hastanede ki muayenehanesinde ziyaret etti.
Dr. Temel sosyal medyadan paylaştığı ziyaretin konusunun pandemi şartlarında Ülke ve Osmaniye gündemi olduğunu belirterek, “Özellikle Osmaniye’de artan Corona sayılarına yeterli önlem alınamadığını düşünüyorum. Toplumun tüm kesimlerini harakete geçirilemediğini düşünüyorum. Bu yüzden Osmaniye’li hemşerilerim hem sağlığından oluyor hem de memleketimin esnafı kan ağlıyor… Gündem yine memleket meselesi. İyi bir memlekete nasıl ulaşırız, tabiî ki adalet ve liyakat ile. “ifadelerini kullandı.

İyi Parti İl Başkanlığı

Leave A Reply

Your email address will not be published.