(AK Parti) Osmaniye Kadın Kolları Teşkilatı, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Osmaniye Kadın Kolları Teşkilatı, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Kadın Kolları Başkanı Emine Yüksel Coşkun ziyarette kadın kolları olarak yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette AK Parti Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Emine Yüksel Coşkun, İl Sekreteri Gizem Kara, Yönetim Kurulu üyeleri Esra Mert ve Tuğba Yılmaz yer aldı. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir tarafından karşılanan AK Parti kadın kolları heyetinin ziyareti Kovid-19 tedbirlerine uygun olarak gerçekleşti.
AK Parti’nin kadınlara en fazla değer veren siyasi parti olduğunu belirten Başkan Coşkun, bu nedenle AK Parti’de siyaset yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek aldıklarını belirten Coşkun, yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Coşkun; “Sayın Cumhurbaşkanımız, yaptığı tüm toplantılarda samimiyetle kadın kollarını ön plana çıkarıyor. 2023 hedeflerimizden birisi de AK Parti’yi bir kadın partisi olarak lanse etmek. Yüzde elli bir oranında kadın üye hedefimizi gerçekleştirip 2023 hedeflerimizden birini daha gerçekleştireceğiz. Ana kademe de dahil yöneticilerin yüzde otuz’u kadın siyasetçilerden oluşmaktadır. Ayrıca Genel Merkezimizin de yönlendirmesiyle toplumda kadınlarımızın hem maddi hem de manevi olarak yanında olmaya çalışıyoruz. Hem mazlumların hem de şehre yön verebilecek girişimci kadınların yanındayız. 5 Şubatta yapılan kongremizde teşkilat olarak, Sayın Cumhurbaşkanımıza bir söz verdik. 2023’e kadar kapısını çalmadığımız bir ev kalmayacak. Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerinde Hem Cumhurbaşkanımızı hem de Sayın Bahçeli’yi memnun edecek bir sonuç almayı hedefliyoruz. Kadın Kolları olarak da çalışmalarımızı bu yönde yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.
AK Parti’nin kurulduğu günden beri Kadın ve Gençlik Kollarına önem verdiğini belirten Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, bir partinin kadın kolları ne kadar güçlüyse oy oranı o kadar yükseliyor. Özellikle seçim dönemlerinde Kadın Kollarına çok iş düştüğünü ifade eden Cihangir, kadınların ailelere ulaşmasının daha kolay olduğunu söyledi. Başkan Coşkun ve yönetimine başarılar dileyen CGC Başkanı Cihangir, yaptıkları nazik ziyaret içinde teşekkür etti.
CGC Basın

Leave A Reply

Your email address will not be published.