BAŞKAN KAVAK’TAN BAŞKAN ŞAHİN VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

BAŞKAN KAVAK’TAN BAŞKAN ŞAHİN VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

Gün içerisinde temaslarını sürdüren Başkan Kavak, Nurdağı’nda yapılan Yüzme Havuzu ile ilgili Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür etti. Başkan Kavak, “Eğitime, gençlere, spora önem veren ve şimdiye kadar olan tüm taleplerimize fazlasıyla destek olan Başkanımız Fatma Şahin’e ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekibine şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür etti.

Nurdağı’nda alt ve üst yapının yanı sıra ilçe geleceğini yakından ilgilendiren bir çok projeyi hayata kazandıran başarılı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür etti. Başkan Kavak,sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Aslanlı Mahallemizin yıllardan beri sözü edilen, kötü ve yürünmesi zor durumdaki yolları sıcak asfalt yaparak hemşehrilerimizin hizmetine sunduk.

@GaziantepBüyükşehirBelediye Başkanımız Sayın@FatmaSahin’e ve ekibi@gbb_fendesteklerinden dolayı şahsım ve ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

NURDAĞILILAR ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Kurumlar arası iletişime önem veren Başkan Ökkeş Kavak ile en iyi hizmetlerin yansıtıldığı Nurağı’nda vatandaşların kurumsal çalışmalardan memnun olduğu öğrenildi. Başkan Kavak’ın gerek kurumsal çalışmalara olan yaklaşımı gerekse Gönül Belediyeciliği kapsamındaki faaliyetlerinden memnun kaldıklarını belirten Nurdağlıların yerel yönetimin projelerini de yakından takip ettiği belirtildi.

Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.